Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][FB+Surv][NoWL][NoPremium][24/7] NatureCraft [RekrutacjaON]


Sim00n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngNatureCraftDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: IP zostanie podane przy starcie.

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20 na start

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

1337425578-U363900.png

WLAŚCICIELE: SIM00N, KYRK I PREZENTER4U.

Moderatorzy: BRAK

 

KidModeratorzy: BRAK - Rekrutacja Online.

 

 

Graficy - Brak, Rekrutacja Online.

1337425590-U363900.png

Witam, jest to zapowiedź serwera NatureCraft, który już specjalnie z myślą dla was wystartuje. Server będzie posiadał dużo nowości, o których dowiecie się juz w dniu startu. W nasz team wchodzi: Kyrk, Prezenter4u, Sim00n. Będziemy posiadali suporrt, który będzie odpowiadał na każde nurtowane przez Was pytania. Rekrutacja Otwarta na: KidMod\'a, Mod\'a forum i Grafików.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania dotyczące serwera, śmiało piszcie na każde przez was pytanie odpowiemy, pozdrawiamy administracja NatureCraft!

Opublikowano

Witam serdecznie.

U nas na serwerze nie liczy się głos, wiek. Chodzi nam o doświadczenie i znajomość komend.

 

Jeżeli masz jeszcze więcej pytań, śmiało wal.

 

------------------------------------------------------

NEWS.

 

Niedługo zostanie dodany screenshoot, strony głównej portalu.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja NatureCraft.
Opublikowano

Dobrze.Powiem Tak.Interesuje Mnie Moderator Lub KidModerator.

 

Wiek:14

Mikrofon:Tak (Skype,TS3)

Znajomość Komend:7-8/10.Na Pluginach Się Nie Znam Ale Znam Za To Podstawowe Komendy(World Edit,World Guard ...)

25791024046699505251.png

Opublikowano

Proszę o nie robienie spamu w tym temacie.

Skontaktuj się ze mną na skype: Metinowiec11

Czas do 5:10.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja.

Opublikowano

Cofam To.Walić Go.Nie Wbijać Tam.Frajer Nieogarnięty!!!On Się Tylko Podlizuje.Nam Cały Spawn Zniszczył.Nie Wbijać Tam!!!

 

Cofam To.Walić Go.Nie Wbijać Tam.Frajer Nieogarnięty!!!On Się Tylko Podlizuje.Nam Cały Spawn Zniszczył.Nie Wbijać Tam!!!Hejtować Go!!!

25791024046699505251.png

Opublikowano

Cofam To.Walić Go.Nie Wbijać Tam.Frajer Nieogarnięty!!!On Się Tylko Podlizuje.Nam Cały Spawn Zniszczył.Nie Wbijać Tam!!!

 

Cofam To.Walić Go.Nie Wbijać Tam.Frajer Nieogarnięty!!!On Się Tylko Podlizuje.Nam Cały Spawn Zniszczył.Nie Wbijać Tam!!!Hejtować Go!!!

 

Witamy serdecznie. A więc zacznijmy po 1 . Nie gadaj bzdur po 2. robisz to aby nam zepsuć opinie tylko dla tego , że nie dostałeś admina tak?. Hehe z takim podejściem daleko zajdziesz Kokoszko.

Pozdrawiamy serdecznie , team NatureCraft !

Opublikowano

Eh... admin dziecko.. Zniszczył spawn na mój serwer po czym krzykną " Bo konkurencje trzeba zniszczyć " . Dziecko kompletnie , gdy chciałem jego dane osobowe by wprowadził sprawę na policje nie odpowiedział i uciekł z rozmowy... ale i tak ip powie wszystko.. sprawa w najbliższych dniach zostanie wprowadzona na policje . Tyle mam do powiedzenia na jego temat...

Opublikowano

WIECIE DLACZEGO SERWER NAZYWA SIE NATURECRAFT? BO TO JEDNO WIELKIE GÓWNO!!!!!

JEBAĆ DZIECKO !!!!!!!!

SRAC NA WAS I NA WASZ SERWER!!!!!!!!!

ZNISZCZYL NAM SPAWN PODAJĄC SIE NA ADMINA!

JAK MOZNA BYC TAKIM IDIOTĄ I ROBIĆ TAKIE RZECZY?

TRZEBA BYC NAPRAWDE POJEBANYM ŻEBY BRAĆ SIE ZA SERWERY NA POWAŻNIE.

NIE POLECAM,NIE POLECAM

JEBAAĆĆ KONKURENCJEEEE!!

Opublikowano

@up

Mówicie tak, bo dajecie opa byle komu.

Trzeba nauczyć o tym ludzi, a moda proszę o usunięcie ich postów i bana.

Opublikowano

Witam serdecznie.

U nas na serwerze nie liczy się głos, wiek. Chodzi nam o doświadczenie i znajomość komend.

 

Jeżeli masz jeszcze więcej pytań, śmiało wal.

 

------------------------------------------------------

NEWS.

 

Niedługo zostanie dodany screenshoot, strony głównej portalu.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja NatureCraft.

 

 

mam 14 lat znajomość komend spora [1-10] 8/9

mam już doświadczenie w tych sprawach i chce złożyć podanie na moderatora :)

Opublikowano

Witam.

 

Rozumiem, proszę zgłosić się na Gadu w celu ustalenia informacji: GG - 12621900.

 

Pozdrawiam, Administrator NatureCraft.

Opublikowano

Witam. Chcialbym zglosic sie na Admina /Moda / Technika ...

wiek : 14+ niedlugo 15

Znajomosc komend : 10/10

Niewiezysz ? Sprawdz !

Niewiem co was jeszcze interesuje ale napisze pare zdan .

A wiec tak . Ogolnie zajmuje sie konfigurowaniem serwerow pluginow itp . Znam komendy bardzo dobrze , wiec z tym problemu nie bedzie . Co moge oferowac ? Konfiguracje pluginow , pomoc przy permissions , nadzur calego serwera . Pomoc przy pluginach . I wiele wiele wiecej . Niewiezysz ? Sprawdz !!

Opublikowano

Niestety... Team się rozpadł. Zostałem tylko ja Sim00n. Widocznie na Kyrku (na mpcforum Curwa) oraz ThePrezenter4u, może zrobił ładna strone, ale co z tego?

Są fałszywi. Gracze, którzy chcą zagrać nie obawiajcie się. Nadal będę prowadzić serwer....

 

 

WZNOWIONY NABÓR NA ADMINÓW, KIDMODÓW, WEBMASTERÓW, TECHNIKÓW.

Zapraszam do pisania na GG - 12612900

Opublikowano

Eh.. I po wam ten server? Pewnie kolejne ścierwo jakieś, które rozpadnie się po tygodniu. I sim00n nie pisz mi, że nie bo każdy server, który jest prowadzony przez 13 latka rozpada się. No ale cóż życzę powodzenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...